Technik organizacji turystyki

To nowoczesny i przyszłościowy zawód gwarantujący absolwentom możliwość podjęcia ciekawej pracy w biurach podróży, lotniskach, wydawnictwach turystycznych, informacji turystycznej, zakładach hotelarskich, przedsiębiorstwach transportowych związanych z turystyką, organizacjach administracji rządowej i samorządowej związanej z branżą turystyczną.

Szkoła organizuje uczniom praktyki zawodowe we współpracy między innymi z Rainbow Tours, Itaka, Index, Almatur, TUI, Senator, Angelo, Canpanille, Best Western, Hotel Katowice, Eurobus-Eurolines, Airport Pyrzowice, Airport Balice, PTTK, Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki, Śląska Izba Turystyki, która ponadto wystawia Naszym absolwentom rekomendacje ułatwiające rozwój zawodowy.

Nasi uczniowie brali udział w praktykach zagranicznych organizowanych przez Biuro Podróży z Bielska- Białej “Buksa Travel Sp. z o.o.” Miesięczne praktyki  odbyły się we Włoszech na Riwierze Adriatyckiej ( wrzesień 2019).

Chcesz wiedzieć więcej? klik.