To nowoczesny i wymagający zawód przyszłości. Głównym założeniem Naszej Szkoły jest przygotowanie uczniów do realizacji zadań w zawodzie jako przyszłych specjalistów. Elektryk to zawód poszukiwany na krajowych i zagranicznych rynkach pracy, dający możliwość prowadzenia między innymi własnej działalności usługowo – gospodarczej z różnych dziedzin przemysłu, począwszy od projektowania i montażu instalacji elektrycznych, alarmowych, poprzez naprawy sprzętu RTV i AGD. Wykwalifikowana kadra techników elektryków zajmuje się konserwowaniem, instalowaniem, konstruowaniem i naprawą urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych. Nasi uczniowie znajdują pracę w Specjalnych Strefach Ekonomicznych i krajach Unii Europejskiej oraz firmach takich jak: Control Proces, Legrand, Zamel, KHW S.A., PGG, Nexteer Automotive, Carboautomatyka. Uczniowie mają możliwość pracy w okresie wakacji w firmach z branży elektrotechnicznej, mogą zdobyć dodatkowe uprawnienia elektryczne SEP, operatora wózków widłowych, hakowego. PGG gwarantuje Naszym absolwentom pracę oraz funduje stypendia dla najlepszych uczniów.

Skip to content