20 listopada 2023 r. w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród prezydenta Miasta Katowice dr. Marcina Krupy oraz rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka Katowicki Diament Edukacyjny.

Konkurs skierowany był do uczennic i uczniów mieszkających na terenie Katowic, uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych w tym mieście. Nagrody przyznano w różnych kategoriach obejmujących: nauki humanistyczne i języki obce, nauki ścisłe i przyrodnicze, przedsiębiorczość, kompetencje społeczne i obywatelskie, edukację regionalną, kulturę i sztukę oraz sport.

Uczennice naszej szkoły, które zostały laureatkami Katowickich Diamentów Edukacyjnych:

Wiktoria Kaczerzewska, Kamila Nitner i Kamila Partyka. GRATULUJEMY!

Skip to content