• III miejsce w piłce ręcznej w Mistrzostwach Katowic szkół średnich (2000r.),
  • III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum (2000r.),
  • IV miejsce w piłce koszykowej w Mistrzostwach Katowic szkół średnich (2000r.),
  • III miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic szkół średnich
  • III miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic szkół gimnazjalnych (2001r.),
  • IV miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum (2002r.),
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegu na 100 m (2002r.),
  • III miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegu na 300 m (2002r.),
  • IV miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w pchnięciu kulą (2002r.),
  • III miejsce w piłce ręcznej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum (2003r.),
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w skoku w dal (2004r.),
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w rzucie oszczepem (2004r.),
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w pchnięciu kulą (2004r.),
  • V miejsce w piłce ręcznej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum – drużyna chłopców (2005r.),
  • VIII miejsce w piłce koszykowej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum – drużyna dziewcząt (2005r.),
  • III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum – drużyna dziewcząt (2006r.),
  • I i II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w pchnięciu kulą (2006 r.),
  • II i III miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegach przełajowych (2006r.),
  • I miejsce w piłce nożnej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (2009/2010r.),
  • IV miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (2010/2011r.),
  • V miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegach przełajowych – drużyna dziewcząt (2010/2011)
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w pchnięciu kulą (2011/2012r.)
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w rzucie dyskiem (2011/2012r.)
  • II miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora PKP Energetyka S. A. dla drużyny chłopców szkoły ponadgimnazjalnej (2012r.),
  • VII miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegach przełajowych – drużyna dziewcząt (2011/2012r.)
  • I, II, III, V miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w rzucie oszczepem (2013/2014r.),
  • IV, V miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w rzucie dyskiem (2013/2014r.),
  • II miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w biegach na 300, 600, 1000m (2013/2014r.),
  • I miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów gimnazjum w skoku w dal (2013/2014 r.),

Rok szkolny 2014/2015:

IV – miejsce w Mistrzostwach Katowic uczniów szkoły ponadgimnazjalnej w piłce ręcznej chłopców
II m-ce w uni hokeju chłopców w zawodach międzyszkolnych
MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LA W KATOWICACH
II m-ce – skok w dal
III m-ce – rzut dyskiem
IV m-ce – rzut dyskiem
IV m-ce – rzut oszczepem
IV m-ce – rzut oszczepem
VI m-ce – rzut oszczepem
V m-ce – rzut dyskiem
V m-ce – sztafeta chłopców 4 X 100 m.

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJ. W LA KATOWICACH

IV m-ce skok w dal
IV m-ce bieg 400m.
udział w turnieju piłki plażowej – IX miejsce
udział w Mini Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej – IV miejsce

Rok szkolny 2015/2016:

  • VIII miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w pchnięciu kulą dziewcząt,
  • IV miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w skoku w dal chłopców,
  • V miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w skoku w dal chłopców,
  • III miejsce w piłce nożnej w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ,
  • II miejsce w finale Śląskiej Ligi Orlików Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego,
  • III miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej chłopców,
  • II miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki siatkowej szkół gimnazjalnych chłopców „Costa Cup”,
  • IV miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół gimnazjalnych w Piłce Plażowej chłopców,
  • VII miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt,
  • IX miejsce w Mistrzostwach Katowic dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.