KOCHANI UCZNIOWIE !!!

W obecnej sytuacji, w walce z koronawirusem najwięcej zaangażowania, poświęcenia i odwagi wykazują pracownicy Służby Zdrowia. To oni: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i inne osoby pracujące w szpitalach bezpośrednio pomagają, leczą i ratują osoby chore, zakażone tym groźnym dla zdrowia i życia wirusem.

Myśląc o ich obecnym trudzie, chciejmy już dziś pomyśleć o wdzięczności za to co robią. W ramach podziękowań za ich ciężką służbę, proponujemy wykonanie „Kartek z podziękowaniem……”. Po zakończeniu okresu zawieszenia pracy szkoły, wyślemy nasze kartki do śląskich szpitali.

Uwaga ! Pamiętajcie, że to prezent!

Kartki: – muszą być estetyczne,

– muszą się zmieścić w małe koperty pocztowe

– powinny zawierać treść:

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

ZA POŚWIĘCENIE I TRUD WŁOŻONY

W WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 z Katowic-Murcek

Wykonane kartki będziecie przynosić w pierwszych dniach po wznowieniu lekcji w szkole do gabinetu pedagoga szkolnego.

Gorąco zachęcamy wszystkich Uczniów do włączenia się w akcję:

„Kartka z podziękowaniem….”

Skip to content