W dniu 30 listopada 2018 w Górnoślaskiej Wyższej Szkole Handlowej im.Wojciecha Korfantego w Katowicach odbył się wojewódzki Konkurs Wiedzy o Turystyce dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt „Marki turystyczne województwa śląskiego”. Organizatorem konkursu była Śląska Izba Turystyki oraz Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa. Patronatami honorowymi konkursu byli Marszałek Województwa Śląskiego, Miasto Katowice oraz gazeta „Dziennik Zachodni”

Nasi uczniowie zdobyli I miejsce w konkursie drużynowym: Aleksandra (3T), Alicja (3T), Wiktoria (3T) oraz Krystian (4T)

Konkurs indywidualny wygrał Krystian z 4T, trzecie miejsce zdobyła Alicja z 3T

W konkursie drużynowym „Gry terenowe” nasza 4-osobowa grupa zdobyła 2 miejsce w województwie.

Pozostali uczniowie klas 3T i 4T wzięli udział w warsztatach turystycznych.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

   

Skip to content